REMNANT 2’DE HANDLER KLASı NISPETLE SEMPATIK BIR REçETE ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’de Handler Klası Nispetle Sempatik Bir Reçete Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’de Handler Klası Nispetle Sempatik Bir Reçete Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına oda atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik imkânsız, bir erteleme görmezse birkaç ay sonrasında hile severlerle buluşacak. Bunun ciğerin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler derslikından geldi, yanında ufak bir de sürprizi vardı:


“Best Friends” sarrafiyelığıyla paylaşılan fragmanımızda, romanesk bir musiki eşliğinde temaşa süresince karakterimize zevcelik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler dershaneının elbette bir dubara deneyimi vadettiğine değgin kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere köpek dostumuzun da çatışmalarda nite bir Buraya Tikla gösteriş üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler dershaneını tercih etmesi derunin münasebetlerden birisi de bu sempatik dostumuz olabilir mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında olta severlerle buluşhamur hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir hile olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç kamer sonra daima bile göreceğiz.

Report this page